Prodaja - Mezoneta 65 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija OMILjENO
280 000 €
4308 €/m²
Property 66062 photo 1
Property 66062 photo 2
Property 66062 photo 3
Property 66062 photo 4
Property 66062 photo 5
Property 66062 photo 6
Property 66062 photo 7

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2027
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 170 m
  • Udaljenost od aerodroma: 88 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodajumezoneta od 65 kv.m na Sitoniji (Halkidiki). Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Loft se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, grejanje.

Za prodaju
235 000 € 3012 €/m²
  • Kod objekta 65036
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
288 000 € 3130 €/m²
  • Kod objekta 65452
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
265 000 € 3045 €/m²
  • Kod objekta 65456
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
375 000 € 4310 €/m²
  • Kod objekta 65557
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
375 000 € 4310 €/m²
  • Kod objekta 65558
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
290 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 65648
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
231 000 € 3208 €/m²
  • Kod objekta 65651
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
231 000 € 3208 €/m²
  • Kod objekta 65653
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
231 000 € 3208 €/m²
  • Kod objekta 65654
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
231 000 € 3208 €/m²
  • Kod objekta 65655
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter