Prodaja - Mezoneta 87 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Poligiros Metamorfosi
265 000 €
3046 €/m²
Property 65456 photo 1
Property 65456 photo 2
Property 65456 photo 3
Property 65456 photo 4
Property 65456 photo 5
Property 65456 photo 6
Property 65456 photo 7
Property 65456 photo 8
Property 65456 photo 9
Property 65456 photo 10
Property 65456 photo 11

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 81 km

Opis

Na prodajumezoneta od 87 kv.m na Sitoniji (Halkidiki). Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, parking, baštu, grejanje.

Za prodaju
300 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 63449
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 3231 €/m²
  • Kod objekta 64006
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 1526 €/m²
  • Kod objekta 64624
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
260 000 € 3466 €/m²
  • Kod objekta 65027
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 3611 €/m²
  • Kod objekta 65029
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 3552 €/m²
  • Kod objekta 65030
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
288 000 € 3130 €/m²
  • Kod objekta 65452
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
265 000 € 3045 €/m²
  • Kod objekta 65456
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 65648
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 3611 €/m²
  • Kod objekta 65992
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter