473 000 €
4592 €/m²
Property 58956 photo 1
Property 58956 photo 2
Property 58956 photo 3
Property 58956 photo 4
Property 58956 photo 5
Property 58956 photo 6
Property 58956 photo 7
Property 58956 photo 8
Property 58956 photo 9
Property 58956 photo 10
Property 58956 photo 11
Property 58956 photo 12
Property 58956 photo 13
Property 58956 photo 14
Property 58956 photo 15
Property 58956 photo 16
Property 58956 photo 17
Property 58956 photo 18
Property 58956 photo 19
Property 58956 photo 20
Property 58956 photo 21
Property 58956 photo 22
Property 58956 photo 23

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 103 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana

Za prodaju
470 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 7940
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 370 000 € 1712 €/m²
  • Kod objekta 14806
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
440 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 20372
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 2291 €/m²
  • Kod objekta 33477
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 3813 €/m²
  • Kod objekta 36234
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
470 000 € 2186 €/m²
  • Kod objekta 41871
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 6111 €/m²
  • Kod objekta 41930
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 4205 €/m²
  • Kod objekta 41938
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65768
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 3387 €/m²
  • Kod objekta 66061
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter