150 000 €
3000 €/m²
Property 66055 photo 1
Property 66055 photo 2
Property 66055 photo 3
Property 66055 photo 4
Property 66055 photo 5
Property 66055 photo 6
Property 66055 photo 7
Property 66055 photo 8
Property 66055 photo 9
Property 66055 photo 10
Property 66055 photo 11
Property 66055 photo 12
Property 66055 photo 13
Property 66055 photo 14
Property 66055 photo 15
Property 66055 photo 16
Property 66055 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 50 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
150 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 20240
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Investicija Za prodaju
150 000 € 2631 €/m²
  • Kod objekta 36627
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
150 000 € 1363 €/m²
  • Kod objekta 51308
  • Kvadratura 110 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Investicija Za prodaju
150 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 60545
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 61643
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
148 000 € 3609 €/m²
  • Kod objekta 62218
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
145 000 € 2071 €/m²
  • Kod objekta 63524
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
148 000 € 2276 €/m²
  • Kod objekta 65018
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Za prodaju
145 000 € 2900 €/m²
  • Kod objekta 66005
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Za prodaju
150 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 66055
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter