158 000 €
1411 €/m²
Property 66051 photo 1
Property 66051 photo 2
Property 66051 photo 3
Property 66051 photo 4
Property 66051 photo 5
Property 66051 photo 6
Property 66051 photo 7
Property 66051 photo 8
Property 66051 photo 9
Property 66051 photo 10
Property 66051 photo 11
Property 66051 photo 12
Property 66051 photo 13
Property 66051 photo 14
Property 66051 photo 15
Property 66051 photo 16
Property 66051 photo 17
Property 66051 photo 18
Property 66051 photo 19
Property 66051 photo 20
Property 66051 photo 21
Property 66051 photo 22
Property 66051 photo 23
Property 66051 photo 24
Property 66051 photo 25
Property 66051 photo 26
Property 66051 photo 27
Property 66051 photo 28
Property 66051 photo 29
Property 66051 photo 30
Property 66051 photo 31
Property 66051 photo 32
Property 66051 photo 33
Property 66051 photo 34
Property 66051 photo 35
Property 66051 photo 36
Property 66051 photo 37
Property 66051 photo 38
Property 66051 photo 39
Property 66051 photo 40
Property 66051 photo 41
Property 66051 photo 42
Property 66051 photo 43
Property 66051 photo 44
Property 66051 photo 45

Detalji

  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2007
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 70 km

Opis

Na prodajumezoneta od 112 kv.m na Olimpska regija. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila, ostava. Mezoneta Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, parking, grejanje, ostavu.

Mezoneta na 2 nivoa od 112,5 m² sa dvorištem, ostavom, kaminom i mogućnošću odvajanja u dve nezavisne stambene jedinice – Metoni, Pierija

U mirnom i razvijajućem naselju Metoni u regionu Pierija, na samo nekoliko minuta od mora i sa lakim pristupom Kateriniju i okolnim mestima, prodaje se prostrana mezoneta na dva nivoa ukupne površine 112,5 m². Idealna je kako za stalni boravak, tako i za kuću za odmor ili investiciju.

Nekretnina se sastoji od dva nivoa od po 56,25 m² i poseduje unutrašnje i spoljašnje stepenice, dok svaki sprat ima poseban ulaz. To pruža veliku prednost i mogućnost formiranja dve potpuno nezavisne stambene jedinice, što je idealno za velike porodice, smeštaj gostiju ili izdavanje.

Prizemlje se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, 1 spavaće sobe i kupatila.

Gornji sprat sadrži 2 sobe, veoma veliko kupatilo sa kadom i ugradnim prostorom za veš mašinu i sušilicu, kao i dodatni dnevni prostor koji pruža udobnost i funkcionalnost. Pored kupatila nalazi se zidani sudoper za dodatnu praktičnost. Na gornjem spratu se takođe nalazi niska mansarda/potkrovlje, idealna kao dodatni prostor za odlaganje stvari.

Nekretnina poseduje veliki prednji balkon, drugi balkon sa zadnje strane povezan sa spavaćom sobom, prednje dvorište i dodatnu spoljašnju ostavu, pružajući dovoljno prostora za svakodnevni život i odmor.

Dodatne karakteristike:

• Individualno grejanje na lož ulje

• Kamin

• Unutrašnji i spoljašnji pristup spratovima

• Dodatni skladišni prostori

• Mogućnost podele na dva nezavisna apartmana

Metoni u Pieriji je prelepo primorsko naselje poznato po mirnom okruženju, lepim plažama i brzoj dostupnosti svih neophodnih sadržaja, pružajući odličan spoj kvaliteta života i udobnosti.

Nekretnina sa velikim potencijalom i brojnim mogućnostima korišćenja u oblasti sa sve većim interesovanjem kupaca i investitora.

Za prodaju
140 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 1856
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
200 000 € 952 €/m²
  • Kod objekta 8888
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
170 000 € 1278 €/m²
  • Kod objekta 34913
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
170 000 € 1888 €/m²
  • Kod objekta 52818
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
168 000 € 893 €/m²
  • Kod objekta 57489
  • Kvadratura 188 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
170 000 € 1700 €/m²
  • Kod objekta 57682
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
175 000 € 754 €/m²
  • Kod objekta 59297
  • Kvadratura 232 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
170 000 € 2428 €/m²
  • Kod objekta 63122
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
128 000 € 556 €/m²
  • Kod objekta 63806
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter