Prodaja - Mezoneta 156 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
200 000 €
1282 €/m²
Property 51832 photo 1
Property 51832 photo 2
Property 51832 photo 3
Property 51832 photo 4
Property 51832 photo 5
Property 51832 photo 6
Property 51832 photo 7
Property 51832 photo 8
Property 51832 photo 9
Property 51832 photo 10
Property 51832 photo 11
Property 51832 photo 12
Property 51832 photo 13
Property 51832 photo 14
Property 51832 photo 15
Property 51832 photo 16
Property 51832 photo 17
Property 51832 photo 18
Property 51832 photo 19
Property 51832 photo 20
Property 51832 photo 21
Property 51832 photo 22
Property 51832 photo 23
Property 51832 photo 24
Property 51832 photo 25
Property 51832 photo 26
Property 51832 photo 27
Property 51832 photo 28
Property 51832 photo 29
Property 51832 photo 30
Property 51832 photo 31
Property 51832 photo 32
Property 51832 photo 33
Property 51832 photo 34
Property 51832 photo 35
Property 51832 photo 36
Property 51832 photo 37

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodajumezoneta od 156 kv.m na Olimpska regija. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, alarm, ostavu.

Za prodaju
200 000 € 1282 €/m²
  • Kod objekta 51832
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
170 000 € 1888 €/m²
  • Kod objekta 52818
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 677 €/m²
  • Kod objekta 54444
  • Kvadratura 413 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
240 000 € 1043 €/m²
  • Kod objekta 57237
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
168 000 € 893 €/m²
  • Kod objekta 57489
  • Kvadratura 188 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
170 000 € 1700 €/m²
  • Kod objekta 57682
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
175 000 € 754 €/m²
  • Kod objekta 59297
  • Kvadratura 232 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 60531
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter