75 000 €
3000 €/m²
Property 65826 photo 1
Property 65826 photo 2
Property 65826 photo 3
Property 65826 photo 4
Property 65826 photo 5
Property 65826 photo 6
Property 65826 photo 7
Property 65826 photo 8
Property 65826 photo 9
Property 65826 photo 10
Property 65826 photo 11
Property 65826 photo 12
Property 65826 photo 13
Property 65826 photo 14

Detalji

  • Godina izgradnje: 1960
  • Godina renoviranja: 2022
  • Broj soba: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Opis

Na prodaju stan od 25 kv.m na Krfu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i klima uređaj.

Za prodaju
95 000 € 2567 €/m²
  • Kod objekta 44335
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
89 783 € 1575 €/m²
  • Kod objekta 44426
  • Kvadratura 57 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
110 000 € 1309 €/m²
  • Kod objekta 65076
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
75 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 65826
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
95 000 € 1938 €/m²
  • Kod objekta 65886
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
70 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 66059
  • Kvadratura 14 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter