168 000 €
1768 €/m²
Property 65795 photo 1
Property 65795 photo 2
Property 65795 photo 3
Property 65795 photo 4
Property 65795 photo 5
Property 65795 photo 6
Property 65795 photo 7
Property 65795 photo 8
Property 65795 photo 9
Property 65795 photo 10
Property 65795 photo 11
Property 65795 photo 12
Property 65795 photo 13
Property 65795 photo 14
Property 65795 photo 15
Property 65795 photo 16
Property 65795 photo 17
Property 65795 photo 18
Property 65795 photo 19
Property 65795 photo 20
Property 65795 photo 21
Property 65795 photo 22
Property 65795 photo 23
Property 65795 photo 24
Property 65795 photo 25
Property 65795 photo 26
Property 65795 photo 27
Property 65795 photo 28
Property 65795 photo 29
Property 65795 photo 30
Property 65795 photo 31
Property 65795 photo 32
Property 65795 photo 33
Property 65795 photo 34
Property 65795 photo 35
Property 65795 photo 36
Property 65795 photo 37
Property 65795 photo 38
Property 65795 photo 39
Property 65795 photo 40
Property 65795 photo 41
Property 65795 photo 42
Property 65795 photo 43

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1968
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 950 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 95 kv.m u predgrađu Soluna. Stan se nalazi Semi-first floor i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i grejanje, ostavu.

Za prodaju
240 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 36287
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 36288
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 1509 €/m²
  • Kod objekta 54681
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
165 000 € 2538 €/m²
  • Kod objekta 56697
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 3484 €/m²
  • Kod objekta 57123
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
157 000 € 1652 €/m²
  • Kod objekta 58211
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
165 000 € 2661 €/m²
  • Kod objekta 59067
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 2268 €/m²
  • Kod objekta 61320
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter