210 000 €
4118 €/m²
Property 65599 photo 1
Property 65599 photo 2
Property 65599 photo 3
Property 65599 photo 4
Property 65599 photo 5
Property 65599 photo 6
Property 65599 photo 7
Property 65599 photo 8
Property 65599 photo 9
Property 65599 photo 10
Property 65599 photo 11
Property 65599 photo 12
Property 65599 photo 13
Property 65599 photo 14
Property 65599 photo 15
Property 65599 photo 16
Property 65599 photo 17
Property 65599 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1981
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Satelitska televizija
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju stan od 51 kv.m na Atici. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i klima uređaj, tende, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
250 000 € 5434 €/m²
  • Kod objekta 10397
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
257 000 € 1917 €/m²
  • Kod objekta 13560
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
180 000 € 2368 €/m²
  • Kod objekta 31449
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 4035 €/m²
  • Kod objekta 64124
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
183 000 € 2152 €/m²
  • Kod objekta 66163
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 3921 €/m²
  • Kod objekta 65519
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 1818 €/m²
  • Kod objekta 13307
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 11499
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
295 000 € 4214 €/m²
  • Kod objekta 36572
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 2210 €/m²
  • Kod objekta 65273
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter