440 000 €
2933 €/m²
Property 65445 photo 1
Property 65445 photo 2
Property 65445 photo 3
Property 65445 photo 4
Property 65445 photo 5
Property 65445 photo 6
Property 65445 photo 7
Property 65445 photo 8
Property 65445 photo 9
Property 65445 photo 10
Property 65445 photo 11
Property 65445 photo 12
Property 65445 photo 13
Property 65445 photo 14
Property 65445 photo 15
Property 65445 photo 16
Property 65445 photo 17
Property 65445 photo 18
Property 65445 photo 19
Property 65445 photo 20
Property 65445 photo 21
Property 65445 photo 22
Property 65445 photo 23

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Energy Class: A+
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 120 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 150 kv.m na Peloponezu. u suterenu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i kamin, klima uređaj, baštu, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
630 000 € 3818 €/m²
  • Kod objekta 62249
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
360 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 62618
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
420 000 € 1573 €/m²
  • Kod objekta 62737
  • Kvadratura 267 m²
  • Udaljenost od mora 110 m
Za prodaju
560 000 € 2058 €/m²
  • Kod objekta 62742
  • Kvadratura 272 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
500 000 € 3597 €/m²
  • Kod objekta 63171
  • Kvadratura 139 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 63829
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
485 000 € 4801 €/m²
  • Kod objekta 64417
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
460 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 64438
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
380 000 € 1743 €/m²
  • Kod objekta 64460
  • Kvadratura 218 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
400 000 € 1904 €/m²
  • Kod objekta 65082
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter