400 000 €
1905 €/m²
Property 65082 photo 1
Property 65082 photo 2
Property 65082 photo 3
Property 65082 photo 4
Property 65082 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2009
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: B+
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 865 m
  • Udaljenost od aerodroma: 111 km

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 210 kv.m na Peloponezu. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, WC, ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, baštu, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
480 000 € 1066 €/m²
  • Kod objekta 61032
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
470 000 € 1734 €/m²
  • Kod objekta 61878
  • Kvadratura 271 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
520 000 € 2007 €/m²
  • Kod objekta 61882
  • Kvadratura 259 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
560 000 € 2058 €/m²
  • Kod objekta 62742
  • Kvadratura 272 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
500 000 € 3597 €/m²
  • Kod objekta 63171
  • Kvadratura 139 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 63829
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
485 000 € 4801 €/m²
  • Kod objekta 64417
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 2513 €/m²
  • Kod objekta 65706
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
470 000 € 2315 €/m²
  • Kod objekta 65714
  • Kvadratura 203 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
450 000 € 1730 €/m²
  • Kod objekta 65940
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter