300 000 €
2970 €/m²
Property 65442 photo 1
Property 65442 photo 2
Property 65442 photo 3
Property 65442 photo 4
Property 65442 photo 5
Property 65442 photo 6
Property 65442 photo 7
Property 65442 photo 8
Property 65442 photo 9
Property 65442 photo 10
Property 65442 photo 11
Property 65442 photo 12
Property 65442 photo 13
Property 65442 photo 14
Property 65442 photo 15
Property 65442 photo 16
Property 65442 photo 17
Property 65442 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1970
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 300 m

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 101 kv.m u Kavali. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende. Zgrada bez lifta.

Potpuno renoviran i namešten stan neto površine 101 m², na odličnoj lokaciji u centru Kavale, svega 400 metara od plaže Rapsani. Stan je dvosmerno orijentisan, što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti i dobru ventilaciju.

Idealna prilika za kratkoročno izdavanje (Airbnb / Booking) sa mogućnošću trenutnog prihoda.

Karakteristike:

  • Dve (2) spavaće sobe
  • Prostran dnevni boravak sa kaučem na razvlačenje
  • Potpuno opremljena kuhinja
  • Kupatilo sa tušem
  • Veliki balkon

Oprema:

Klima uređaj, individualno grejanje, Wi-Fi, Smart TV, mašina za veš, PVC stolarija sa duplim staklom.

Kapacitet do šest (6) osoba.

Nekretnina je spremna za odmah korišćenje.

Za prodaju
250 000 € 2976 €/m²
  • Kod objekta 61904
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
245 000 € 2987 €/m²
  • Kod objekta 61912
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 3214 €/m²
  • Kod objekta 61997
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 3452 €/m²
  • Kod objekta 62022
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 3475 €/m²
  • Kod objekta 62024
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 3841 €/m²
  • Kod objekta 62083
  • Kvadratura 82 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
286 000 € 4400 €/m²
  • Kod objekta 65065
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
273 000 € 4403 €/m²
  • Kod objekta 65068
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Za prodaju
289 000 € 4515 €/m²
  • Kod objekta 65096
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 2970 €/m²
  • Kod objekta 65442
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter