260 000 €
4906 €/m²
Property 66095 photo 1
Property 66095 photo 2
Property 66095 photo 3
Property 66095 photo 4
Property 66095 photo 5
Property 66095 photo 6
Property 66095 photo 7
Property 66095 photo 8
Property 66095 photo 9
Property 66095 photo 10
Property 66095 photo 11
Property 66095 photo 12

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2027
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 650 m

Opis

Na prodaju stan od 53 kv.m u Kavali. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, baštu, travnjak, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Jedinstven moderan stambeni projekat gradi se u Perigialiju, Kavala, na samo 600 metara od mora, kombinujući udobnost, visok kvalitet gradnje i osećaj privatnosti u pažljivo osmišljenom i potpuno organizovanom životnom okruženju.

Kompleks se prostire na parceli od 2.500 m² i sastoji se od 24 moderna apartmana, a završetak projekta očekuje se krajem 2027. godine. Filozofija projekta zasniva se na prostranosti, velikim zajedničkim površinama i sofisticiranoj estetici, stvarajući iskustvo stanovanja nalik modernom resort kompleksu.

Spoljašnji sadržaji uključuju impresivan zajednički bazen, uređene zelene površine sa travnjakom, pergole i zone za opuštanje sa ležaljkama, dok će se na krovu nalaziti poseban roof garden sa otvorenim pogledom i prijatnom atmosferom za odmor i uživanje. Ulaz u kompleks biće privatan, sa kapijom na daljinsko upravljanje, pružajući dodatnu sigurnost i udobnost stanarima.

Zgrada će posedovati lift, dok će svaki apartman imati privatnu ostavu i podzemno parking mesto u zatvorenoj garaži sa automatskim garažnim vratima. Posebna pažnja posvećena je kvalitetu gradnje i energetskoj efikasnosti, sa PVC stolarijom i energetski efikasnim duplim staklima, solarnim bojlerom za toplu vodu i sistemom toplotne pumpe povezane sa fan coil jedinicama za efikasno grejanje i hlađenje tokom cele godine.

Moderan i pažljivo osmišljen projekat koji predstavlja odličan izbor kako za privatno stanovanje tako i za investiciju, jer apartmani ispunjavaju uslove za dobijanje Golden Visa uz investiciju od 250.000 €, bez minimalnog zahteva u vezi sa kvadraturom nekretnine.

Za prodaju
290 000 € 3452 €/m²
  • Kod objekta 62022
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 3475 €/m²
  • Kod objekta 62024
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 3841 €/m²
  • Kod objekta 62083
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
209 900 € 3279 €/m²
  • Kod objekta 62937
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
286 000 € 4400 €/m²
  • Kod objekta 65065
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
334 000 € 4394 €/m²
  • Kod objekta 65067
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
273 000 € 4403 €/m²
  • Kod objekta 65068
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
348 000 € 4405 €/m²
  • Kod objekta 65094
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
242 000 € 4481 €/m²
  • Kod objekta 65095
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Za prodaju
289 000 € 4515 €/m²
  • Kod objekta 65096
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter