170 000 €
3400 €/m²
Property 65091 photo 1
Property 65091 photo 2
Property 65091 photo 3
Property 65091 photo 4
Property 65091 photo 5
Property 65091 photo 6
Property 65091 photo 7
Property 65091 photo 8
Property 65091 photo 9
Property 65091 photo 10
Property 65091 photo 11
Property 65091 photo 12
Property 65091 photo 13
Property 65091 photo 14

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1975
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 50 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored kutak Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
190 000 € 1652 €/m²
  • Kod objekta 44137
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 2717 €/m²
  • Kod objekta 44198
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 2102 €/m²
  • Kod objekta 44245
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 3150 €/m²
  • Kod objekta 45841
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 4310 €/m²
  • Kod objekta 45898
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
150 000 € 1851 €/m²
  • Kod objekta 48458
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 2212 €/m²
  • Kod objekta 48775
  • Kvadratura 113 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 2212 €/m²
  • Kod objekta 49652
  • Kvadratura 113 m²
  • Broj soba 4
Investicija Za prodaju
250 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 50128
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 50423
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter