250 000 €
5102 €/m²
Property 61255 photo 1
Property 61255 photo 2
Property 61255 photo 3
Property 61255 photo 4
Property 61255 photo 5
Property 61255 photo 6
Property 61255 photo 7
Property 61255 photo 8
Property 61255 photo 9
Property 61255 photo 10
Property 61255 photo 11
Property 61255 photo 12
Property 61255 photo 13
Property 61255 photo 14
Property 61255 photo 15
Property 61255 photo 16
Property 61255 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 2003
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Wifi
  • Soba za igru

Opis

Na prodaju stan od 49 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
315 000 € 3150 €/m²
  • Kod objekta 60035
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
265 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 60141
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 6944 €/m²
  • Kod objekta 60142
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 5306 €/m²
  • Kod objekta 60145
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
265 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 60148
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 7083 €/m²
  • Kod objekta 60149
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 6944 €/m²
  • Kod objekta 60150
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
265 000 € 6022 €/m²
  • Kod objekta 60151
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
265 000 € 7361 €/m²
  • Kod objekta 60154
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 7222 €/m²
  • Kod objekta 60155
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter