320 000 €
4267 €/m²
Property 64972 photo 1
Property 64972 photo 2
Property 64972 photo 3

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 40 m

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 75 kv.m na Tasosu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Loft se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, grejanje.

Ovo je izuzetna porodična kuća u projektu koji se nalazi na parceli prve linije do mora, pri čemu se ova kuća nalazi u četvrtoj liniji od mora.

Kuća ima 177 m² privatnog dvorišta i razvija se na dva nivoa, pružajući prostrane i funkcionalne prostorije.

Za dodatnih 40.000 € postoji mogućnost da se dodaju 22 m² dodatnog prostora i jedna dodatna spavaća soba.

Jedinstvena prilika za sve koji traže porodičnu kuću samo nekoliko koraka od mora, na peščanoj plaži sa kristalno čistom vodom.

Za prodaju
320 000 € 4266 €/m²
  • Kod objekta 64972
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 980 €/m²
  • Kod objekta 3830
  • Kvadratura 408 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
365 000 € 3318 €/m²
  • Kod objekta 59836
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
290 000 € 1450 €/m²
  • Kod objekta 62849
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
330 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 4333
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter