275 000 €
1418 €/m²
Property 64797 photo 1
Property 64797 photo 2
Property 64797 photo 3
Property 64797 photo 4
Property 64797 photo 5
Property 64797 photo 6
Property 64797 photo 7
Property 64797 photo 8
Property 64797 photo 9
Property 64797 photo 10
Property 64797 photo 11
Property 64797 photo 12
Property 64797 photo 13
Property 64797 photo 14
Property 64797 photo 15
Property 64797 photo 16
Property 64797 photo 17
Property 64797 photo 18
Property 64797 photo 19
Property 64797 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1990
  • Godina renoviranja: 2005
  • Broj soba: 8
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 120 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 194 kv.m na Olimpska regija. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, ostavu.

Za prodaju
350 000 € 916 €/m²
  • Kod objekta 34732
  • Kvadratura 382 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
280 000 € 260 000 € 1733 €/m²
  • Kod objekta 38859
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
300 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 39973
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 2088 €/m²
  • Kod objekta 43133
  • Kvadratura 158 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
320 000 € 280 000 € 1222 €/m²
  • Kod objekta 43848
  • Kvadratura 229 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
300 000 € 750 €/m²
  • Kod objekta 47581
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
350 000 € 2058 €/m²
  • Kod objekta 49603
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
330 000 € 1434 €/m²
  • Kod objekta 51031
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
299 000 € 260 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 52169
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
330 000 € 916 €/m²
  • Kod objekta 52782
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter