Prodaja - Kuća 240 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
270 000 €
1125 €/m²
Property 7972 photo 1
Property 7972 photo 2
Property 7972 photo 3
Property 7972 photo 4
Property 7972 photo 5
Property 7972 photo 6
Property 7972 photo 7
Property 7972 photo 8
  • Kod objekta 7972
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Kuća
  • Kvadratura 240 m²
  • Površina placa 3000 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Sadržaj

  • Garaža

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 240 kv.m na Olimpska regija. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i solarni bojler, baštu, travnjak, garaža.

Za prodaju
255 000 € 2125 €/m²
  • Kod objekta 56587
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 1340 €/m²
  • Kod objekta 56766
  • Kvadratura 261 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
280 000 € 560 €/m²
  • Kod objekta 57033
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
350 000 € 1446 €/m²
  • Kod objekta 57510
  • Kvadratura 242 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
360 000 € 2748 €/m²
  • Kod objekta 57642
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
280 000 € 2692 €/m²
  • Kod objekta 59050
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
275 000 € 1527 €/m²
  • Kod objekta 59110
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
220 000 € 3142 €/m²
  • Kod objekta 60570
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 61010
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
285 000 € 1295 €/m²
  • Kod objekta 61532
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter