300 000 €
5000 €/m²
Property 63638 photo 1
Property 63638 photo 2
Property 63638 photo 3
Property 63638 photo 4
Property 63638 photo 5
Property 63638 photo 6
Property 63638 photo 7
Property 63638 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2010
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 30 m
  • Udaljenost od aerodroma: 100 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 60 kv.m na Olimpska regija. kuća jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, ostavu.

Za prodaju
430 000 € 3467 €/m²
  • Kod objekta 60707
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 61010
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
285 000 € 1295 €/m²
  • Kod objekta 61532
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
290 000 € 743 €/m²
  • Kod objekta 62161
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
380 000 € 1266 €/m²
  • Kod objekta 62544
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
375 000 € 1388 €/m²
  • Kod objekta 62690
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
380 000 € 300 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 62864
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 63430
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 63638
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 63663
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter