Property 64441 photo 1
Property 64441 photo 2
Property 64441 photo 3
Property 64441 photo 4
Property 64441 photo 5
Property 64441 photo 6
Property 64441 photo 7
Property 64441 photo 8
Property 64441 photo 9
Property 64441 photo 10
Property 64441 photo 11
Property 64441 photo 12

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1990
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 40 kv.m u Solunu. Stan se nalazi u suterenu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, baštu, grejanje.

Za prodaju
73 000 € 1825 €/m²
  • Kod objekta 62458
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
109 000 € 3892 €/m²
  • Kod objekta 65853
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
87 000 € 1581 €/m²
  • Kod objekta 64442
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
90 000 € 3103 €/m²
  • Kod objekta 61890
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
115 000 € 4259 €/m²
  • Kod objekta 61319
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
86 000 € 2606 €/m²
  • Kod objekta 64767
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
101 000 € 2657 €/m²
  • Kod objekta 61018
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
115 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65825
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
115 000 € 1916 €/m²
  • Kod objekta 65777
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter