79 000 €
1129 €/m²
Property 64765 photo 1
Property 64765 photo 2
Property 64765 photo 3
Property 64765 photo 4
Property 64765 photo 5
Property 64765 photo 6
Property 64765 photo 7
Property 64765 photo 8
Property 64765 photo 9
Property 64765 photo 10
Property 64765 photo 11
Property 64765 photo 12
Property 64765 photo 13
Property 64765 photo 14
Property 64765 photo 15
Property 64765 photo 16
Property 64765 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 1977
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Wifi
  • Ostava
  • Satelitska televizija
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 70 kv.m u Solunu. Stan se sastoji od 2 sprata. u podrumu se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje, ostavu.

Slične ponude

Investicija Za prodaju
110 000 € 2244 €/m²
  • Kod objekta 58422
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
110 000 € 2558 €/m²
  • Kod objekta 58549
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
90 000 € 1698 €/m²
  • Kod objekta 59305
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
85 000 € 1545 €/m²
  • Kod objekta 60529
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 1307 €/m²
  • Kod objekta 60610
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
101 000 € 2657 €/m²
  • Kod objekta 61018
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
110 000 € 1375 €/m²
  • Kod objekta 61150
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
115 000 € 4259 €/m²
  • Kod objekta 61319
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
105 000 € 3620 €/m²
  • Kod objekta 61890
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
87 000 € 2121 €/m²
  • Kod objekta 61969
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter