Property 64439 photo 1
Property 64439 photo 2
Property 64439 photo 3
Property 64439 photo 4
Property 64439 photo 5
Property 64439 photo 6
Property 64439 photo 7
Property 64439 photo 8
Property 64439 photo 9

Detalji

  • Godina izgradnje: 1990
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 30 kv.m u Solunu. Stan se nalazi u suterenu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
70 000 € 853 €/m²
  • Kod objekta 35576
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
65 000 € 1911 €/m²
  • Kod objekta 62505
  • Kvadratura 34 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
87 000 € 3480 €/m²
  • Kod objekta 65779
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
66 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 62478
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
85 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 63377
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
95 000 € 2317 €/m²
  • Kod objekta 63986
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
87 000 € 1933 €/m²
  • Kod objekta 65390
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
76 000 € 2171 €/m²
  • Kod objekta 64440
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter