485 000 €
4802 €/m²
Property 64417 photo 1
Property 64417 photo 2
Property 64417 photo 3
Property 64417 photo 4
Property 64417 photo 5
Property 64417 photo 6
Property 64417 photo 7
Property 64417 photo 8
Property 64417 photo 9
Property 64417 photo 10
Property 64417 photo 11
Property 64417 photo 12
Property 64417 photo 13
Property 64417 photo 14
Property 64417 photo 15
Property 64417 photo 16
Property 64417 photo 17
Property 64417 photo 18
Property 64417 photo 19
Property 64417 photo 20
Property 64417 photo 21

Detalji

  • Godina izgradnje: 2010
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Type of flooring: tiles
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 52 km

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 101 kv.m na Peloponezu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
450 000 € 1046 €/m²
  • Kod objekta 31984
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
450 000 € 1285 €/m²
  • Kod objekta 60857
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
480 000 € 1066 €/m²
  • Kod objekta 61032
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
470 000 € 1734 €/m²
  • Kod objekta 61878
  • Kvadratura 271 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
420 000 € 1573 €/m²
  • Kod objekta 62737
  • Kvadratura 267 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
500 000 € 3597 €/m²
  • Kod objekta 63171
  • Kvadratura 139 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
485 000 € 4801 €/m²
  • Kod objekta 64417
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 1904 €/m²
  • Kod objekta 65082
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
440 000 € 2933 €/m²
  • Kod objekta 65445
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 1891 €/m²
  • Kod objekta 65548
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter