500 000 €
3597 €/m²
Property 63171 photo 1
Property 63171 photo 2
Property 63171 photo 3
Property 63171 photo 4
Property 63171 photo 5
Property 63171 photo 6
Property 63171 photo 7
Property 63171 photo 8
Property 63171 photo 9
Property 63171 photo 10
Property 63171 photo 11
Property 63171 photo 12
Property 63171 photo 13
Property 63171 photo 14
Property 63171 photo 15
Property 63171 photo 16
Property 63171 photo 17
Property 63171 photo 18
Property 63171 photo 19
Property 63171 photo 20
Property 63171 photo 21
Property 63171 photo 22
Property 63171 photo 23
Property 63171 photo 24
Property 63171 photo 25
Property 63171 photo 26
Property 63171 photo 27
Property 63171 photo 28
Property 63171 photo 29
Property 63171 photo 30
Property 63171 photo 31
Property 63171 photo 32
Property 63171 photo 33

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 58 km

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 139 kv.m na Peloponezu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na šumu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
470 000 € 1734 €/m²
  • Kod objekta 61878
  • Kvadratura 271 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
520 000 € 2007 €/m²
  • Kod objekta 61882
  • Kvadratura 259 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
630 000 € 3818 €/m²
  • Kod objekta 62249
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
420 000 € 1573 €/m²
  • Kod objekta 62737
  • Kvadratura 267 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
560 000 € 2058 €/m²
  • Kod objekta 62742
  • Kvadratura 272 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
500 000 € 3597 €/m²
  • Kod objekta 63171
  • Kvadratura 139 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 63829
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
485 000 € 4801 €/m²
  • Kod objekta 64417
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
460 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 64438
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
440 000 € 2933 €/m²
  • Kod objekta 65445
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter