700 000 €
2789 €/m²
Property 65502 photo 1
Property 65502 photo 2
Property 65502 photo 3
Property 65502 photo 4
Property 65502 photo 5
Property 65502 photo 6
Property 65502 photo 7
Property 65502 photo 8
Property 65502 photo 9
Property 65502 photo 10
Property 65502 photo 11
Property 65502 photo 12
Property 65502 photo 13
Property 65502 photo 14
Property 65502 photo 15
Property 65502 photo 16
Property 65502 photo 17
Property 65502 photo 18

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 115 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 251 kv.m na Peloponezu. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
625 000 € 2232 €/m²
  • Kod objekta 57958
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
620 000 € 500 000 € 1152 €/m²
  • Kod objekta 58905
  • Kvadratura 434 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
630 000 € 3818 €/m²
  • Kod objekta 62249
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
930 000 € 4536 €/m²
  • Kod objekta 62561
  • Kvadratura 205 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
750 000 € 3472 €/m²
  • Kod objekta 63075
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
700 000 € 2788 €/m²
  • Kod objekta 65502
  • Kvadratura 251 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
980 000 € 1960 €/m²
  • Kod objekta 65929
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 13
Za prodaju
630 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 65933
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter