Property 64267 photo 1
Property 64267 photo 2
Property 64267 photo 3

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 2027
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 54 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i parking, lift, grejanje.

Za prodaju
150 000 € 1363 €/m²
  • Kod objekta 51308
  • Kvadratura 110 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
154 000 € 1925 €/m²
  • Kod objekta 53289
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
145 000 € 4833 €/m²
  • Kod objekta 54442
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 2181 €/m²
  • Kod objekta 56651
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 1900 €/m²
  • Kod objekta 56787
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
170 000 € 1954 €/m²
  • Kod objekta 57647
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 2068 €/m²
  • Kod objekta 57687
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 2368 €/m²
  • Kod objekta 58535
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 2446 €/m²
  • Kod objekta 58876
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 230 000 € 2875 €/m²
  • Kod objekta 59096
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter