Property 64263 photo 1
Property 64263 photo 2
Property 64263 photo 3

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 2027
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 59 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i parking, lift, grejanje.

Za prodaju
265 000 € 3840 €/m²
  • Kod objekta 65005
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 2285 €/m²
  • Kod objekta 65023
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 2258 €/m²
  • Kod objekta 65078
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
168 000 € 1826 €/m²
  • Kod objekta 65112
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
189 000 € 2520 €/m²
  • Kod objekta 65127
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
189 000 € 2486 €/m²
  • Kod objekta 65151
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65208
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 2785 €/m²
  • Kod objekta 65212
  • Kvadratura 70 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
220 000 € 1981 €/m²
  • Kod objekta 65259
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
175 000 € 3301 €/m²
  • Kod objekta 65289
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter