228 000 €
2171 €/m²
Property 65827 photo 1
Property 65827 photo 2
Property 65827 photo 3
Property 65827 photo 4
Property 65827 photo 5
Property 65827 photo 6
Property 65827 photo 7
Property 65827 photo 8
Property 65827 photo 9
Property 65827 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 105 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
260 000 € 247 000 € 2839 €/m²
  • Kod objekta 60749
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
266 000 € 2742 €/m²
  • Kod objekta 62059
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 4843 €/m²
  • Kod objekta 62082
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
279 000 € 3321 €/m²
  • Kod objekta 62449
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 63233
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
285 000 € 3653 €/m²
  • Kod objekta 63264
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
285 000 € 275 000 € 3437 €/m²
  • Kod objekta 63865
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 63988
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 3466 €/m²
  • Kod objekta 64478
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 2912 €/m²
  • Kod objekta 64493
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter