Prodato

Prodaja - Kuća 135 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra
260 000 €
1926 €/m²
Property 641 photo 1

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od grada: 5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 100 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pogled na more
  • Kamin

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 135 kv.m na Kasandri (Halkidiki). na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, parking, grejanje.

Za prodaju
300 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 62668
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 63126
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 2545 €/m²
  • Kod objekta 63158
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 2545 €/m²
  • Kod objekta 63160
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 2545 €/m²
  • Kod objekta 63161
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 4235 €/m²
  • Kod objekta 63242
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 4235 €/m²
  • Kod objekta 63243
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 4235 €/m²
  • Kod objekta 63363
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 3142 €/m²
  • Kod objekta 63653
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
220 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 64137
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter