110 000 € 100 000 €
1754 €/m²
Property 64010 photo 1
Property 64010 photo 2
Property 64010 photo 3
Property 64010 photo 4
Property 64010 photo 5
Property 64010 photo 6
Property 64010 photo 7
Property 64010 photo 8
Property 64010 photo 9
Property 64010 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 110 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 57 kv.m na Olimpska regija. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
110 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 5210
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
120 000 € 1714 €/m²
  • Kod objekta 6569
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
96 000 € 1280 €/m²
  • Kod objekta 26080
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
120 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 46726
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
110 000 € 1506 €/m²
  • Kod objekta 51251
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
107 000 € 1783 €/m²
  • Kod objekta 62093
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
95 000 € 2111 €/m²
  • Kod objekta 62236
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
98 000 € 2177 €/m²
  • Kod objekta 63111
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
100 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 63388
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
99 000 € 2605 €/m²
  • Kod objekta 64177
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter