110 000 €
1507 €/m²
Property 51251 photo 1
Property 51251 photo 2
Property 51251 photo 3
Property 51251 photo 4
Property 51251 photo 5
Property 51251 photo 6
Property 51251 photo 7
Property 51251 photo 8
Property 51251 photo 9
Property 51251 photo 10
Property 51251 photo 11
Property 51251 photo 12
Property 51251 photo 13

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 2
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 110 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 73 kv.m na Olimpska regija. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i ostavu. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
160 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 62094
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
95 000 € 2111 €/m²
  • Kod objekta 62236
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
120 000 € 1411 €/m²
  • Kod objekta 62896
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
98 000 € 2177 €/m²
  • Kod objekta 63111
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
115 000 € 1437 €/m²
  • Kod objekta 63112
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
111 000 € 932 €/m²
  • Kod objekta 63260
  • Kvadratura 119 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
100 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 63388
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
120 000 € 1395 €/m²
  • Kod objekta 63776
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
110 000 € 100 000 € 1754 €/m²
  • Kod objekta 64010
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 833 €/m²
  • Kod objekta 64020
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter