100 000 €
1923 €/m²
Property 63388 photo 1
Property 63388 photo 2
Property 63388 photo 3
Property 63388 photo 4
Property 63388 photo 5
Property 63388 photo 6
Property 63388 photo 7
Property 63388 photo 8
Property 63388 photo 9
Property 63388 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 2006
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 650 m
  • Udaljenost od aerodroma: 100 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 52 kv.m na Olimpska regija. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
110 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 5210
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
120 000 € 1714 €/m²
  • Kod objekta 6569
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
120 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 46726
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
110 000 € 1506 €/m²
  • Kod objekta 51251
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
115 000 € 110 000 € 814 €/m²
  • Kod objekta 56354
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
130 000 € 120 000 € 1090 €/m²
  • Kod objekta 61449
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
107 000 € 1783 €/m²
  • Kod objekta 62093
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
95 000 € 2111 €/m²
  • Kod objekta 62236
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
98 000 € 2177 €/m²
  • Kod objekta 63111
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
99 000 € 2605 €/m²
  • Kod objekta 64177
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter