60 000 € 40 000 €
160 €/m²
Property 63989 photo 1
Property 63989 photo 2
Property 63989 photo 3
Property 63989 photo 4
Property 63989 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1 m

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 250 kv.m. na Tasosu.Na zemljištu ne postoji mogućnost gradnje. Na zemljištu: bunar, sprovedena voda. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Na prodaju: plac 250 m² pored mora

Na prodaju je plac površine 250 m² na jedinstvenoj lokaciji, odmah uz obalu mora. Nekretnina se nalazi na privilegovanom mestu, sa frontom na glavnu cestu i ograđena je.

Poseduje:

* Bunar/bušotinu sa mogućnošću snabdevanja vodom

* Tri stabla masline unutar placa

* Stari kamp prikolica

Plac nije građevinski, ali predstavlja odličan izbor za one koji žele sopstveni privatni prostor pored mora. Idealan je za postavljanje kamp prikolice ili za korišćenje kao prostor za odmor, pružajući osećaj lične „privatne plaže“ sa direktnim pristupom vodi.

Retka nekretnina za ljubitelje mora i mira, sa velikim potencijalom kao vikend utočište.

Za prodaju
65 000 €
  • Kod objekta 3806
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
55 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 3917
  • Kvadratura 674 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
55 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 4173
  • Kvadratura 499 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
70 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 4174
  • Kvadratura 2720 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
80 000 € 410 €/m²
  • Kod objekta 6453
  • Kvadratura 195 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
75 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 20312
  • Kvadratura 776 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
50 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 48510
  • Kvadratura 465 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
55 000 € 52 000 € 104 €/m²
  • Kod objekta 63556
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 330 m
Za prodaju
60 000 € 40 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 63989
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1 m

Prijava za Newsletter