55 000 €
110 €/m²
Property 4173 photo 1
Property 4173 photo 2
Property 4173 photo 3
Property 4173 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 499 kv.m. na Tasosu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
65 000 €
  • Kod objekta 3806
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
55 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 3917
  • Kvadratura 674 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
55 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 4173
  • Kvadratura 499 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
70 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 4174
  • Kvadratura 2720 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
80 000 € 410 €/m²
  • Kod objekta 6453
  • Kvadratura 195 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
75 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 20312
  • Kvadratura 776 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
45 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 43172
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
50 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 48510
  • Kvadratura 465 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
55 000 € 52 000 € 104 €/m²
  • Kod objekta 63556
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 330 m
Za prodaju
60 000 € 40 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 63989
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1 m

Prijava za Newsletter