95 000 €
2317 €/m²
Property 63986 photo 1
Property 63986 photo 2
Property 63986 photo 3
Property 63986 photo 4
Property 63986 photo 5
Property 63986 photo 6
Property 63986 photo 7
Property 63986 photo 8
Property 63986 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1965
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 41 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
86 000 € 2606 €/m²
  • Kod objekta 64767
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Za prodaju
90 000 € 2045 €/m²
  • Kod objekta 64769
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
128 000 € 2560 €/m²
  • Kod objekta 64929
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
110 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 64930
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
125 000 € 1785 €/m²
  • Kod objekta 64966
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
93 000 € 2066 €/m²
  • Kod objekta 64983
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
140 000 € 3888 €/m²
  • Kod objekta 65006
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
134 000 € 2436 €/m²
  • Kod objekta 65275
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
102 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 65281
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Preporučujemo Za prodaju
137 000 € 2107 €/m²
  • Kod objekta 65315
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter