599 000 €
4131 €/m²
Property 63916 photo 1
Property 63916 photo 2
Property 63916 photo 3
Property 63916 photo 4
Property 63916 photo 5
Property 63916 photo 6
Property 63916 photo 7
Property 63916 photo 8
Property 63916 photo 9
Property 63916 photo 10
Property 63916 photo 11
Property 63916 photo 12
Property 63916 photo 13
Property 63916 photo 14
Property 63916 photo 15
Property 63916 photo 16
Property 63916 photo 17
Property 63916 photo 18
Property 63916 photo 19
Property 63916 photo 20
Property 63916 photo 21
Property 63916 photo 22
Property 63916 photo 23
Property 63916 photo 24
Property 63916 photo 25
Property 63916 photo 26
Property 63916 photo 27
Property 63916 photo 28
Property 63916 photo 29
Property 63916 photo 30
Property 63916 photo 31
Property 63916 photo 32
Property 63916 photo 33
Property 63916 photo 34
Property 63916 photo 35
Property 63916 photo 36
Property 63916 photo 37
Property 63916 photo 38
Property 63916 photo 39
Property 63916 photo 40

Detalji

  • Godina izgradnje: 2003
  • Godina renoviranja: 2022
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 7700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju 1-sprata vila od 145 kv.m na Kritu. Vila se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Vila Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na šumu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
700 000 € 2160 €/m²
  • Kod objekta 45268
  • Kvadratura 324 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 450 000 € 4411 €/m²
  • Kod objekta 46854
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
580 000 € 3866 €/m²
  • Kod objekta 47124
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
693 000 € 3465 €/m²
  • Kod objekta 47134
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Preporučujemo Za prodaju
800 000 € 2787 €/m²
  • Kod objekta 49006
  • Kvadratura 287 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
695 000 € 2227 €/m²
  • Kod objekta 49459
  • Kvadratura 312 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
490 000 € 2197 €/m²
  • Kod objekta 54643
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
790 000 € 510 000 € 2361 €/m²
  • Kod objekta 54694
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
700 000 € 550 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 54729
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
499 000 € 1996 €/m²
  • Kod objekta 55969
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter