670 000 €
2233 €/m²
Property 65955 photo 1
Property 65955 photo 2
Property 65955 photo 3
Property 65955 photo 4
Property 65955 photo 5
Property 65955 photo 6
Property 65955 photo 7
Property 65955 photo 8
Property 65955 photo 9
Property 65955 photo 10
Property 65955 photo 11
Property 65955 photo 12
Property 65955 photo 13
Property 65955 photo 14
Property 65955 photo 15
Property 65955 photo 16
Property 65955 photo 17
Property 65955 photo 18
Property 65955 photo 19
Property 65955 photo 20
Property 65955 photo 21
Property 65955 photo 22
Property 65955 photo 23
Property 65955 photo 24
Property 65955 photo 25
Property 65955 photo 26
Property 65955 photo 27
Property 65955 photo 28
Property 65955 photo 29

Detalji

  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 8
  • Grejanje: gas
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 15000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju 4-sprata vila od 300 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, 2 ostava. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne trpezarija, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Loft se sastoji od jedne spavaće sobe. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
910 000 € 800 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 52962
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
790 000 € 510 000 € 2361 €/m²
  • Kod objekta 54694
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
700 000 € 550 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 54729
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
640 000 € 6400 €/m²
  • Kod objekta 56208
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 1230 €/m²
  • Kod objekta 56313
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 180 m
Za prodaju
950 000 € 12179 €/m²
  • Kod objekta 60124
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
950 000 € 6089 €/m²
  • Kod objekta 61623
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 61624
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Preporučujemo Za prodaju
960 000 € 6400 €/m²
  • Kod objekta 61626
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Ekskluzivni Za prodaju
910 000 € 6691 €/m²
  • Kod objekta 62079
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter