585 000 €
3589 €/m²
Property 61602 photo 1
Property 61602 photo 2
Property 61602 photo 3
Property 61602 photo 4
Property 61602 photo 5
Property 61602 photo 6
Property 61602 photo 7
Property 61602 photo 8
Property 61602 photo 9
Property 61602 photo 10
Property 61602 photo 11
Property 61602 photo 12
Property 61602 photo 13
Property 61602 photo 14
Property 61602 photo 15

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2012
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 5
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 163 kv.m na Kritu. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
495 000 € 2877 €/m²
  • Kod objekta 64164
  • Kvadratura 172 m²
  • Broj soba 6
Ekskluzivni Za prodaju
764 640 € 7015 €/m²
  • Kod objekta 64777
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
695 610 € 6381 €/m²
  • Kod objekta 64857
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
658 440 € 6040 €/m²
  • Kod objekta 64858
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
630 000 € 2739 €/m²
  • Kod objekta 65284
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
747 000 € 4668 €/m²
  • Kod objekta 65409
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
850 000 € 2361 €/m²
  • Kod objekta 65564
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 65748
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
670 000 € 2233 €/m²
  • Kod objekta 65955
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter