260 000 €
2889 €/m²
Property 63705 photo 1
Property 63705 photo 2
Property 63705 photo 3
Property 63705 photo 4
Property 63705 photo 5
Property 63705 photo 6
Property 63705 photo 7
Property 63705 photo 8
Property 63705 photo 9
Property 63705 photo 10
Property 63705 photo 11
Property 63705 photo 12
Property 63705 photo 13
Property 63705 photo 14
Property 63705 photo 15
Property 63705 photo 16
Property 63705 photo 17
Property 63705 photo 18
Property 63705 photo 19
Property 63705 photo 20
Property 63705 photo 21
Property 63705 photo 22
Property 63705 photo 23
Property 63705 photo 24
Property 63705 photo 25
Property 63705 photo 26
Property 63705 photo 27
Property 63705 photo 28
Property 63705 photo 29
Property 63705 photo 30

Detalji

  • Godina izgradnje: 2013
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 90 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i kamin, klima uređaj, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
367 500 € 1775 €/m²
  • Kod objekta 4437
  • Kvadratura 207 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
320 000 € 1777 €/m²
  • Kod objekta 4229
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
368 000 € 2044 €/m²
  • Kod objekta 12966
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
250 000 € 1562 €/m²
  • Kod objekta 37386
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
350 000 € 2121 €/m²
  • Kod objekta 10433
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 1355 €/m²
  • Kod objekta 35103
  • Kvadratura 236 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
300 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 4740
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 1470 €/m²
  • Kod objekta 22228
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
330 000 € 891 €/m²
  • Kod objekta 24155
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
260 000 € 1733 €/m²
  • Kod objekta 22937
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter