Prodaja - Mezoneta 270 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok
370 000 € 285 000 €
1056 €/m²
Property 4335 photo 1
Property 4335 photo 2
Property 4335 photo 3
Property 4335 photo 4
Property 4335 photo 5
Property 4335 photo 6
Property 4335 photo 7
  • Kod objekta 4335
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Mezoneta
  • Kvadratura 270 m²
  • Površina placa 400 m²
  • Region Atika
  • Mesto Atina - Istok (Atika)

Detalji

  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 71 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 270 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 0 sprata. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, garaža.

Za prodaju
320 000 € 1777 €/m²
  • Kod objekta 4229
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 285 000 € 1055 €/m²
  • Kod objekta 4335
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
367 500 € 1775 €/m²
  • Kod objekta 4437
  • Kvadratura 207 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
300 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 4740
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 6403
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
390 000 € 370 000 € 2846 €/m²
  • Kod objekta 8168
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 4160 €/m²
  • Kod objekta 8412
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 2121 €/m²
  • Kod objekta 10433
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
470 000 € 3615 €/m²
  • Kod objekta 11035
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
350 000 € 220 000 € 1466 €/m²
  • Kod objekta 11342
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter