Prodaja - Mezoneta 81 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Kriopigi
234 000 €
2889 €/m²
Property 63592 photo 1
Property 63592 photo 2
Property 63592 photo 3
Property 63592 photo 4
Property 63592 photo 5
Property 63592 photo 6
Property 63592 photo 7
Property 63592 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 80 km

Opis

Na prodajumezoneta od 81 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Mezoneta se sastoji od 2 sprata. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Semi-first floor se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj.

Za prodaju
275 000 € 3055 €/m²
  • Kod objekta 60333
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 3684 €/m²
  • Kod objekta 60924
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 3372 €/m²
  • Kod objekta 62184
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
295 000 € 3687 €/m²
  • Kod objekta 62791
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
235 000 € 2473 €/m²
  • Kod objekta 62845
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
215 000 € 3071 €/m²
  • Kod objekta 63064
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
234 000 € 2888 €/m²
  • Kod objekta 63592
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
255 000 € 2712 €/m²
  • Kod objekta 63593
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 63641
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
210 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 63699
  • Kvadratura 126 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter