Prodaja - Mezoneta 126 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Posejdi
210 000 €
1667 €/m²
Property 63699 photo 1
Property 63699 photo 2
Property 63699 photo 3
Property 63699 photo 4
Property 63699 photo 5
Property 63699 photo 6
Property 63699 photo 7
Property 63699 photo 8
Property 63699 photo 9
Property 63699 photo 10
Property 63699 photo 11
Property 63699 photo 12
Property 63699 photo 13
Property 63699 photo 14
Property 63699 photo 15

Detalji

  • Godina izgradnje: 1998
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 90 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 126 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Mezoneta se sastoji od 0 sprata. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, travnjak, roštilj, ostavu.

Za prodaju
275 000 € 3055 €/m²
  • Kod objekta 60333
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 3684 €/m²
  • Kod objekta 60924
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 1307 €/m²
  • Kod objekta 60973
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 3372 €/m²
  • Kod objekta 62184
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
295 000 € 3687 €/m²
  • Kod objekta 62791
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
235 000 € 2473 €/m²
  • Kod objekta 62845
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
215 000 € 3071 €/m²
  • Kod objekta 63064
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
234 000 € 2888 €/m²
  • Kod objekta 63592
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
255 000 € 2712 €/m²
  • Kod objekta 63593
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 63699
  • Kvadratura 126 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter