750 000 €
43 €/m²
Property 63483 photo 1
Property 63483 photo 2
Property 63483 photo 3
Property 63483 photo 4
Property 63483 photo 5
Property 63483 photo 6
Property 63483 photo 7
Property 63483 photo 8
Property 63483 photo 9
Property 63483 photo 10
Property 63483 photo 11
Property 63483 photo 12
Property 63483 photo 13
Property 63483 photo 14
Property 63483 photo 15
Property 63483 photo 16
Property 63483 photo 17
Property 63483 photo 18
Property 63483 photo 19
Property 63483 photo 20
Property 63483 photo 21
Property 63483 photo 22
Property 63483 photo 23
Property 63483 photo 24
Property 63483 photo 25
Property 63483 photo 26
Property 63483 photo 27
Property 63483 photo 28
Property 63483 photo 29
Property 63483 photo 30
Property 63483 photo 31
Property 63483 photo 32
Property 63483 photo 33
Property 63483 photo 34
Property 63483 photo 35
Property 63483 photo 36
Property 63483 photo 37
Property 63483 photo 38
Property 63483 photo 39
Property 63483 photo 40
Property 63483 photo 41
Property 63483 photo 42
Property 63483 photo 43
Property 63483 photo 44
Property 63483 photo 45
Property 63483 photo 46
Property 63483 photo 47
Property 63483 photo 48
Property 63483 photo 49
Property 63483 photo 50
Property 63483 photo 51
Property 63483 photo 52
Property 63483 photo 53
Property 63483 photo 54

Detalji

  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 17439 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 277 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
850 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 62951
  • Kvadratura 4444 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
750 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 40478
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
700 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 37791
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
700 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 32248
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
800 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 50209
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
650 000 € 406 €/m²
  • Kod objekta 25355
  • Kvadratura 1599 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
650 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51125
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
930 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 4536
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 60716
  • Kvadratura 2603 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
800 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 46991
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 230 m

Prijava za Newsletter