Prodaja - Zemljište 15000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
930 000 €
62 €/m²
Property 4536 photo 1
Property 4536 photo 2
Property 4536 photo 3
Property 4536 photo 4
Property 4536 photo 5
Property 4536 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 15000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
950 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 13908
  • Kvadratura 65000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
860 000 € 156 €/m²
  • Kod objekta 17952
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
870 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 19477
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
1 000 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 21075
  • Kvadratura 4160 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
950 000 € 213 €/m²
  • Kod objekta 21088
  • Kvadratura 4451 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
800 000 € 199 €/m²
  • Kod objekta 22088
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
800 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 22872
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
1 200 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 22880
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 100 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 24589
  • Kvadratura 21000 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 180 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 33244
  • Kvadratura 9150 m²
  • Udaljenost od mora 1 m

Prijava za Newsletter