Prodaja - Zemljište 1170 m² na Jonskim ostrvima

Grčka Jonska ostrva Prefektura Lefkada Kalamos Episkopi
140 000 €
119 €/m²
Property 63399 photo 1
Property 63399 photo 2
Property 63399 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 100 m

Opis

Na prodaju Zemljište od 1170 kv.m. na Jonskim ostrvima.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
150 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 14455
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 60 m
Za prodaju
150 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 15787
  • Kvadratura 1010 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
130 000 € 189 €/m²
  • Kod objekta 15789
  • Kvadratura 685 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
200 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 26103
  • Kvadratura 7800 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
200 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 34691
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
128 000 € 164 €/m²
  • Kod objekta 43882
  • Kvadratura 778 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
138 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 43883
  • Kvadratura 988 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
165 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 44161
  • Kvadratura 770 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
170 000 € 445 €/m²
  • Kod objekta 48470
  • Kvadratura 382 m²
  • Udaljenost od mora 7 m
Za prodaju
140 000 € 119 €/m²
  • Kod objekta 63399
  • Kvadratura 1170 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter