185 000 €
123 €/m²
Property 62768 photo 1
Property 62768 photo 2
Property 62768 photo 3
Property 62768 photo 4
Property 62768 photo 5
Property 62768 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1500 kv.m. na Jonskim ostrvima. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 152 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
150 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 14455
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 60 m
Za prodaju
250 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 15786
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
150 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 15787
  • Kvadratura 1010 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
250 000 € 135 €/m²
  • Kod objekta 15788
  • Kvadratura 1840 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
200 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 26103
  • Kvadratura 7800 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
200 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 34691
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
220 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 43341
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
265 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 43884
  • Kvadratura 4413 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
165 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 44161
  • Kvadratura 770 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
170 000 € 445 €/m²
  • Kod objekta 48470
  • Kvadratura 382 m²
  • Udaljenost od mora 7 m

Prijava za Newsletter