Prodaja - Zemljište 770 m² na Jonskim ostrvima

Grčka Jonska ostrva Prefektura Lefkada Lefkada
165 000 €
214 €/m²
Property 44161 photo 1
Property 44161 photo 2
Property 44161 photo 3
Property 44161 photo 4
Property 44161 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od grada: 20 km
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 770 kv.m. na Jonskim ostrvima. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
150 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 14455
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 60 m
Za prodaju
150 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 15787
  • Kvadratura 1010 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
200 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 26103
  • Kvadratura 7800 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
200 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 34691
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
220 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 43341
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
138 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 43883
  • Kvadratura 988 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
165 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 44161
  • Kvadratura 770 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
170 000 € 445 €/m²
  • Kod objekta 48470
  • Kvadratura 382 m²
  • Udaljenost od mora 7 m
Za prodaju
185 000 € 123 €/m²
  • Kod objekta 62768
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
140 000 € 119 €/m²
  • Kod objekta 63399
  • Kvadratura 1170 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter