270 000 €
6136 €/m²
Property 66013 photo 1
Property 66013 photo 2
Property 66013 photo 3
Property 66013 photo 4
Property 66013 photo 5
Property 66013 photo 6
Property 66013 photo 7
Property 66013 photo 8
Property 66013 photo 9
Property 66013 photo 10
Property 66013 photo 11
Property 66013 photo 12
Property 66013 photo 13
Property 66013 photo 14
Property 66013 photo 15
Property 66013 photo 16
Property 66013 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Sprat: 2
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 44 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
230 000 € 162 000 € 2571 €/m²
  • Kod objekta 58280
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
305 000 € 3388 €/m²
  • Kod objekta 58382
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 3883 €/m²
  • Kod objekta 58949
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
404 000 € 4590 €/m²
  • Kod objekta 58950
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
374 000 € 4857 €/m²
  • Kod objekta 58951
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 58954
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
365 000 € 4679 €/m²
  • Kod objekta 58955
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
384 000 € 4517 €/m²
  • Kod objekta 58957
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 4805 €/m²
  • Kod objekta 58958
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
382 000 € 4961 €/m²
  • Kod objekta 58960
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter