255 000 €
1275 €/m²
Property 6239 photo 1
Property 6239 photo 2
Property 6239 photo 3
Property 6239 photo 4
Property 6239 photo 5
Property 6239 photo 6
Property 6239 photo 7
Property 6239 photo 8
Property 6239 photo 9
Property 6239 photo 10
Property 6239 photo 11
Property 6239 photo 12
Property 6239 photo 13
Property 6239 photo 14
Property 6239 photo 15
Property 6239 photo 16
Property 6239 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2003
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 63 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 200 kv.m na Eviji. u suterenu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
275 000 € 3089 €/m²
  • Kod objekta 5119
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
240 000 € 568 €/m²
  • Kod objekta 5167
  • Kvadratura 422 m²
Za prodaju
300 000 € 1052 €/m²
  • Kod objekta 5169
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
245 000 € 2450 €/m²
  • Kod objekta 5254
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
255 000 € 1275 €/m²
  • Kod objekta 6239
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 10023
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
300 000 € 2970 €/m²
  • Kod objekta 15960
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 39028
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
279 000 € 1924 €/m²
  • Kod objekta 59683
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
225 000 € 1875 €/m²
  • Kod objekta 63634
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter