225 000 €
1875 €/m²
Property 63634 photo 1
Property 63634 photo 2
Property 63634 photo 3
Property 63634 photo 4
Property 63634 photo 5
Property 63634 photo 6
Property 63634 photo 7
Property 63634 photo 8
Property 63634 photo 9
Property 63634 photo 10
Property 63634 photo 11
Property 63634 photo 12
Property 63634 photo 13
Property 63634 photo 14
Property 63634 photo 15
Property 63634 photo 16
Property 63634 photo 17
Property 63634 photo 18
Property 63634 photo 19
Property 63634 photo 20
Property 63634 photo 21
Property 63634 photo 22
Property 63634 photo 23
Property 63634 photo 24
Property 63634 photo 25
Property 63634 photo 26
Property 63634 photo 27
Property 63634 photo 28
Property 63634 photo 29
Property 63634 photo 30

Detalji

  • Godina izgradnje: 2001
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 105 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 120 kv.m na Eviji. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
240 000 € 568 €/m²
  • Kod objekta 5167
  • Kvadratura 422 m²
Za prodaju
300 000 € 1052 €/m²
  • Kod objekta 5169
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
245 000 € 2450 €/m²
  • Kod objekta 5254
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
255 000 € 1275 €/m²
  • Kod objekta 6239
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 10023
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
300 000 € 2970 €/m²
  • Kod objekta 15960
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 645 €/m²
  • Kod objekta 24735
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
250 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 39028
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 1684 €/m²
  • Kod objekta 40069
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 1550 €/m²
  • Kod objekta 51227
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter